ΠΑΙΔΙΚΟ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ

Βαθμολογία

Βαθμοί στουςΔιαφορά στουςΔιαφορά σε

μεταξύ τουςμεταξύ τουςόλους τους
ΟμάδαΒαθ
Αγών
Ν
Η
Μ
Επιθ
Αμυν
Διαφ
αγώνεςαγώνεςαγώνες
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ41
21
20
1
0
1467
958509
01,000
1,531
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ37
21
16
5
0
1392
1182210
41,088
1,178
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ37
21
16
5
0
1293
1056237
20,919
1,224
ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ34
21
13
8
0
1261
125110
01,000
1,008
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ33
21
12
9
0
1201
1099102
31,232
1,093
ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ33
21
12
9
0
1148
1201-53
30,811
0,956
ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ31
21
10
11
0
1200
112476
01,000
1,068
ΑΟΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΗΝΩΝ30
21
9
12
0
1035
10350
01,000
1,000
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ28
21
7
14
0
1125
1219-94
41,281
0,923
ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ28
21
7
14
0
1142
1273-131
20,781
0,897
ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ23
21
2
19
0
990
1336-346
31,070
0,741
ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ23
21
2
19
0
892
1412-520
30,935
0,632





Α΄ ΦΑΣΗ Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΠΑΙΔΩΝ 15ος ΟΜΙΛΟΣ



μεταξύ τουςμεταξύ τουςόλους τους

Βαθμοί στουςΔιαφορά στουςΔιαφορά σε
ΟμάδαΒαθ
Αγών
Ν
Η
Μ
Επιθ
Αμυν
Διαφ
αγώνεςαγώνεςαγώνες
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ Β28
15
13
2
0
1076
605471
41,246
1,779
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ28
16
12
4
0
1028
745283
20,803
1,380
ΑΟΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΗΝΩΝ Β24
15
9
6
0
708
65157
01,000
1,088
ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛ. Β23
15
8
7
0
807
8061
01,000
1,001
ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β22
14
8
6
0
767
795-28
01,000
0,965
ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ Γ21
15
6
9
0
743
775-32
01,000
0,959
ΤΥΦΩΝ ΑΣ Β17
13
5
7
1
509
705-196
21,500
0,722
ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ Β17
13
4
9
0
519
703-184
10,667
0,738
ΑΕΤΟΣ14
14
0
14
0
574
946-372
01,000
0,607
.ΡΕΠΟ 10
0
0
0
0
0
00
01,000



ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΑΙΔΩΝ 2014/2015


 Αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

Γήπεδο 

Ομάδα 1

Ομάδα 2

Σκορ
116/09/201420:15Ελληνογερ/κήςΑκαδημία Αθ.ΑΣΕ Δούκα45-60
223/09/201420:30ΔαΐςΑΣΕ ΔούκαΑΟ Γαλατσίου94-56
330/09/201420:00ΠετρούποληςΆρης Πετρ.ΑΣΕ Δούκα40-75
407/10/201420:30ΔαΐςΑΣΕ ΔούκαΑΕΝ Κηφισιάς82-39
514/10/201420:00ΠαπάγουΑΣ ΠαπάγουΑΣΕ Δούκα41-71
621/10/201420:30ΔαΐςΑΣΕ ΔούκαΑΟ Αμύντας76-56
704/11/201420:30ΛεωφόρουΠαναθηναϊκόςΑΣΕ Δούκα54-72
811/11/201420:30ΔαΐςΑΣΕ ΔούκαΠεριστέρι60-46
918/11/201420:45Σαιντ ΛώρενςΤριπλή Κορ.ΑΣΕ Δούκα42-49
1025/11/201420:30ΔαΐςΑΣΕ ΔούκαΜαρούσι86-50
1102/12/201420:30ΚοντόπευκουΚΑΠΑΣΕ Δούκα53-82
1208/12/201421:15ΔαΐςΑΣΕ ΔούκαΑκαδημία Αθ.64-38
1316/12/201420:15ΓαλατσίουΑΟ ΓαλατσίουΑΣΕ Δούκα39-57
1413/01/201520:30ΔαΐςΑΣΕ ΔούκαΆρης Πετρ.71-26
1520/01/201520:00ΚηφισιάςΑΕΝ ΚηφισιάςΑΣΕ Δούκα42-68
1627/01/201520:30ΔαΐςΑΣΕ ΔούκαΑΣ Παπάγου65-30
1703/02/201520:30ΥμηττούΑΟ ΑμύνταςΑΣΕ Δούκα65-59
1810/02/201520:30ΔαΐςΑΣΕ ΔούκαΠαναθηναϊκός71-54
1917/02/201520:00"Μπόθου"ΠεριστέριΑΣΕ Δούκα56-69
2024/02/201520:30ΔαΐςΑΣΕ ΔούκαΤριπλή Κορ.71-51
2103/03/201520:15ΑμαρουσίουΜαρούσιΑΣΕ Δούκα35-65
2210/03/201520:30ΔαΐςΑΣΕ ΔούκαΚΑΠ69-75












1η θέση στην ΕΣΚΑ (κανονική περίοδος)

play off 1-417/03/2015 20:30 Μελισσίων ΑΣΕ Δούκα ΚΑΠ 93-48 
play off 1-419/03/2015 20:30 Κοντόπευκου ΚΑΠ ΑΣΕ Δούκα 63-85 
play off 1-2 24/03/2015 20:30 Δαΐς ΑΣΕ Δούκα Παναθηναϊκός 64-60 

1η θέση στην ΕΣΚΑ - Πρόκριση στο Final Six!!!

1 -Τελική Φ. 17/06/2015 20:00 κλ. ΕΑΠ ΑΣΕ Δούκα Πανιώνιος ΓΣ  
2 -Τελική Φ. 18/06/2015 16:00 κλ. ΕΑΠ Πιερικός Αρ. ΑΣΕ Δούκα  
3 -Τελική Φ. 19/06/2015 18:00 κλ. ΕΑΠ ΑΣΕ Δούκα Εργοτέλης  
4 -Τελική Φ.20/06/2015 15:00 κλ. ΕΑΠ ΑΣΕ Δούκα ΠΑΟΚ  
5 -Τελική Φ.21/06/2015 14:00 κλ. ΕΑΠ Προμηθέας ΑΣΕ Δούκα  


Πρόγραμμα Αγώνων Μπάσκετ Παίδων Β' 2014/2015 - 15ος Όμιλος

 Αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

Γήπεδο 

Ομάδα 1

Ομάδα 2

Σκορ
14/09/201412:45 Δαΐς ΑΣΕ Δούκα Β' Βριλήσσια Β' 92-12 
20/09/2014 ρεπό 

 
28/09/2014 12:45ΔαΐςΑΣΕ Δούκα Β' Αγ. Νικ. Παλ.Β'66-43 
25/10/2014 17:30 Χολαργού Χολαργός Β' ΑΣΕ Δούκα Β' 49-67 
12/10/2014 19:45 ΕλληνογερμανικήςΑΣΕ Δούκα Β' Ακαδ. Αθ. Β' 29-46 
18/10/2014 18:30 Τυφώνα Τυφών Β'ΑΣΕ Δούκα Β' 29-54 
02/11/2014 12:45Δαΐς ΑΣΕ Δούκα Β' ΑΕΝΚ Γ' 58-44 
08/11/2014 17:00 Πεντέλης ΑΕ Πεντέλης ΑΣΕ Δούκα Β' 59-78 
22/11/201420:00 Δαΐς ΑΣΕ Δούκα Β' Αετός 124-32 
10 29/11/201413:00Βριλισσίων Βριλήσσια Β'  ΑΣΕ Δούκα Β'46-65 
11 07/12/2014 ρεπό 



12 13/12/201417:00Παλλήνης Αγ.Νικ.Παλ.Β' ΑΣΕ Δούκα Β' 45-63 
13 21/12/2014 12:45 Δαΐς ΑΣΕ Δούκα Β' Χολαργός Β' 47-48 
14 10/01/201521:15Δαΐς Ακαδ. Αθ. Β' ΑΣΕ Δούκα Β' 32-69 
15 18/01/201512:15 Δαΐς ΑΣΕ Δούκα Β' Τυφών Β' 122-19 
16 08/02/2015 12:30 "Δημ. Βικέλας" ΑΕΝΚ Γ' ΑΣΕ Δούκα Β' 38-68 
17 01/02/2015 12:45 Δαΐς ΑΣΕ Δούκα Β' ΑΕ Πεντέλης 74-63 
18 15/02/2015 16:45 Καπανδριτίου Αετός  ΑΣΕ Δούκα Β'00-20 αα 
       
κατάκτηση 1ης θέσης


ROSTER ΠΑΙΔΩΝ 2014 - 2015



ΕπώνυμοΌνομαΧρον. Γενν.ΎψοςΘέση
ΒερτζάγιαςΆρης 2000 1,70Guard 
ΒοντετσιάνοςΑντώνιος 2000 1,72Guard 
ΓεραμάνηςΠαύλος - Άγγελος 1999 1,98Forward 
ΔούβληςΓεώργιος 1999 1,85Guard 
ΔραγάτηςΆγγελος19991,97Guard
ΘεοδωρικάκοςΔημήτριος19991,95Forward
Κατσαμάς Δημήτριος 1999 1.90 Forward 
ΚατσικερόςΜιχαήλ19991,85Guard
ΚατσούληςΧαράλαμπος19991,96Forward
ΚαψήςΙωάννης20001,99Center
ΜαλανδράκηςΚωνσταντίνος19991,86Guard 
ΜπακοδήμοςΙωάννης19991,86Guard
ΤσουργιάννηςΑριστείδης20001,96Forward 
ΦωτόπουλοςΦωκίων19991,95Guard





ΜπακογεώργοςΤάκης

Προπονητής Α'
ΣουλιώτηςΓιώργος

Προπονητής Β'
Μηλιάκης
Μανώλης

Έφορος
ΚουτσιαύτηςΑνδρέας

Φροντιστής